Про Lviv Fashion Week

Lviv Fashion Week / Львівський Тиждень Моди - проєкт міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Lviv Fashion Week орієнтований на створення можливостей економічного розвитку для українських брендів ready-to-wear, підтримку молодих дизайнерів. 

Львівський Тиждень Моди проводиться у Львові з 2008 двічі на рік, навесні та восени. Сьогодні це одна з наймасштабніших модних подій в Східній Європі, яка щосезону приймає понад 12 000 відвідувачів і значну кількість міжнародних гостей.

Тижні моди в сучасному світі є важливим каналом комунікації з аудиторією. Lviv Fashion Week має голос і вплив, і повинен говорити не лише про тенденції, але й про нагальні і важливі теми, релевантні у світі та у fashion індустрії. Сьогодні відбувається зміна парадигми індустрії моди, яка зіткнулася з величезними викликами, зумовленими змінами клімату і загальною екологічною ситуацією. Вже зрозуміло, що в майбутньому потрібний контроль за обсягами продукції одягу та розвиток нових бізнес-моделей. Тиждень моди у цій новій парадигмі також несе відповідальність – відповідальність за розвиток смаків в аудиторії і впровадження цінностей сталого розвитку в суспільстві. Ми не в змозі відповідати за прийняття щоденних рішень брендами і звичайними людьми, але можемо використовувати свій потенціал для прискорення змін, для того, щоб зробити екологічність, відповідальне споживання, різноманітність, інклюзивність більш привабливими в соціумі та серед дизайнерів. 

Lviv Fashion Week завдяки комунікації може змінювати – бренди, щоб вони ставали sustainable, і людей, щоб вони ставали відповідальними; сприяти поширенню актуальної інформації про нові поняття краси та норми, з різноманітністю віку, розміру, раси та етнічної приналежності, гендеру та сексуальної орієнтації, особливостей, соціально-економічного статусу. Кожний крок у напрямі етичного та екологічного розвитку, відповідального споживання є важливим, і сума наших зусиль, зусиль наших партнерів, брендів і споживачів в кінцевому результаті призведе до бажаних змін.